Gabinet

Velvet Skin Clinic

  

Velvet Skin Clinic to nowoczesna klinika medycyny estetycznej i laseroterapii. Istniejemy od 2011 roku i na podstawie wieloletniego doświadczenia opracowaliśmy autorskie programy, będące kompleksową terapią w walce z problemami skóry głowy, łysieniem, czy nadmiernym wypadaniem włosów o podłożu hormonalnym, związanym z chorobami, niedoborem witamin, przemęczeniem, czy stresem. W naszych programach łączymy kilka zabiegów w trakcie jednej wizyty, wzmacniając wzajemnie ich działanie, co przyczynia się do osiągnięcia oczekiwanego efektu terapeutycznego.

Pierwsza wizyta poprzedzona jest konsultacją lekarską, kosmetologiczną lub trychologiczną, podczas której przeprowadzamy szczegółowy wywiad zdrowotny, badanie wideotrychoskopem oraz rekomendujemy odpowiednią terapię, zgodnie z problemem. Ponadto każdy Pacjent otrzymuje plan pielęgnacji domowej, oparty o profesjonalne produkty dermotrychologiczne.

Jesteśmy zespołem specjalistów: lekarzy, kosmetologów i trychologów, którzy stale pogłębiają swoją wiedzę i zakres kompetencji poprzez regularne szkolenia i uczestnictwo w konferencjach.  Specjaliści zajmujący się zabiegami z zakresu trychologii w naszej klinice to: Paula Walendy- Zwara, Olga Kucińska, Małgorzata Wołyńska, Karolina Wróblewska , Ewa Herbsztajn, Magdalena Morys, Klaudia Maciocha, Julia Bartnicka, Wiktoria Markowicz oraz Karolina Wesołowska.

Kalendarz


Wybierz dzień i godzinę

Numer telefonu:

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Pytania/uwagi:

Proszę wpisać kod widoczny na obrazku
security code
wystarczą małe litery: