Gabinet

Gabinet Dermotrychologiczny
Hair-Derm

Nasi specjaliści:

Małgorzata Golińska

zdjęcie Małgorzata

Małgorzata Golińska

Specjalista Dermotrycholog
Szkoleniowiec Kapyderm

Diagnosta dermotrychologiczny z ponad 13 letnim doświadczeniem zawodowym. Uzyskała uprawnienia specjalisty trychologa II stopnia pod patronatem Szwedzkiej Kliniki Trychologicznej. W 2011 roku otrzymała certyfikat z FitoDermotrychologii pod kuratelą Labolatorium Kapyderm Spain. W tym samym roku, jako jedyna w Polsce i w Anglii zdobyła uprawnienia Europejskiego szkoleniowca Kapyderm Labolatorium Kapyderm Spain. Brała udział w wielu szkoleniach związanych z tematyką trychologiczną i sympozjach dermotrychologicznych. Może poszczycić się wieloma udokumentowanymi sukcesami w pracy trychologa. W 2014 roku ukończyła seminarium firmy Hairdreams dotyczącego niechirurgicznego uzupełniania włosów. Właściciel autoryzowanego gabinetu dermotrychologicznego Hair-Derm oraz założycielka firmy Kapyderm Polska.  Ściśle współpracuje z lekarzami z dziedzin:  dermatologii, dietetyki, psychologii i endokrynologii.  Absolwentka WSHiP im. Łazarskiego, a prywatnie szczęśliwa mama dwójki dzieci.

Trychologia to moja pasja. Dobrze rozumiem problemy swoich pacjentów i do każdego z nich podchodzę indywidualnie. Moja praca wymaga ode mnie ciągłego rozwijania swoich umiejętności.  W trychologii najważniejsza jest diagnostyka,  regularne monitorowanie zaburzeń skóry głowy i włosów oraz współpraca z lekarzami.”

Marta Łapienkozdjęcie Marta
Specjalista Dermotrycholog

Trycholog z wieloletnim doświadczeniem. W 2011 roku otrzymała certyfikat z FitoDermotrychologii pod kuratelą Labolatorium Kapyderm Spain, uzyskując tytuł „ Diagnosta Dermotrychologiczny Kapyderm”. Od 2013 roku posiada uprawnienia Labolatorium Kapyderm Spain, do prowadzenia warsztatów dermotrychologicznych Kapyderm w Polsce i w Anglii. Absolwentka Szkoły Wyższej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W 2014 roku z sukcesem ukończyła seminarium firmy Hairdreams z niechirurgicznego uzupełniania włosów.  Wzięła udział w międzynarodowym sympozjum „Dermotrychologiczne rozwiązania w Onkologii”. Sukcesywnie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc regularnie w wielu szkoleniach i kursach związanych z tematyką trychologiczną.

Pacjenci mówią o niej: „ Profesjonalistka w pełnym tego słowa znaczeniu. Widać, że trychologia jest tym, co Pani Marta kocha robić.”

Kalendarz


Wybierz dzień i godzinę

Numer telefonu:

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Pytania/uwagi:

Proszę wpisać kod widoczny na obrazku
security code
wystarczą małe litery: