Jak prawidłowo pielęgnować włosy po lecie?

Jak prawidłowo pielęgnować włosy po lecie?

Słońce, basen, plaża, niekończące się letnie noce … Na pewno Ty razem z Twoimi włosami korzystaliście z tych wszystkich przyjemności bardzo intensywnie. Kto by nie korzystał !  W międzyczasie zapominając o pielęgnacji włosów. Dlatego teraz nadszedł najwyższy czas, aby zadbać o włosy, odzyskać ich utraconą elastyczność i blask.

Pielęgnacja po lecie

Z pewnością po powrocie z wakacji nasze włosy nie wyglądają tak samo. Słońce, sól morska, basen, chlor, wszystkie te czynniki zewnętrzne powodują przesuszenie włosów, co sprawia, że tracą połysk i wytrzymałość.

Oddaj życie swoim włosom

Kiedy wracamy z wakacji, oprócz niesamowitych wspomnień, przywozimy kruche, odwodnione i rozdwajające się włosy. Nadszedł czas, aby zadbać o nasze włosy!

Z pewnością wielu z WAS zdziwi się tym, co mam zamiar powiedzieć, ale po lecie Twoje włosy krzyczą o pomoc !!!. Rozwiązanie to wizyta u specjalisty Dermotrychologa Kapyderm , aby odżywić skórę głowy oraz pożegnać rozdwajające się końcówki.

Nawilżenie i jeszcze więcej nawilżenia

Po powrocie do naszych codziennych obowiązków po wakacjach, nasze włosy potrzebują odpoczynku.

Wielu z Was zastanawia się jak odbudować swoje włosy, żeby wyglądały tak samo wspaniale jak przed wakacjami.

Kapyderm Laboratorium zaleca wykonanie następujących czynności:

  1. Na umyte i przesuszone włosy ręcznikiem, nałóż równomiernie Emulsję Enzymatyczną i pozostaw do działania 5 minut. Obficie spłukać. Do głębokiego nawodnienia skóry głowy i włosów Emulsja Enzymatyczna, może być zmieszana z Emulsją Kolagenową, w proporcjach – 50% i 50%. Emulsja Kolagenowa bardzo intensywnie działa na włosy przywracając im blask oraz utraconą elastyczność. Zapewnia połysk bez obciążenia.
  1. Aby móc pochwalić się pięknymi włosami, zalecamy po wysuszeniu lub wymodelowaniu włosów, zastosować dwie dozy Olejku Rekonstruktor Molekularny. Idealny do odbudowania włosów suchych, odwodnionych z rozdwojonymi końcówkami.

Wykonując wszystkie te kroki odbudujesz włosy po lecie, odzyskasz utracony połysk i sprężystość.