Gabinet

Instytut Zdrowego Włosa Afryka Day Spa

Nasi specjaliści:

Katarzyna Kalata

Specjalista dermotrycholog, właściciel Instytutu Kosmetycznego Afryka Day Spa w Łomiankach. Od kilku lat prowadzi Instytut Zdrowego Włosa z powodzeniem pomagając rozwiązywać trudne przypadki z dziedziny trychologii. Specjalista w zakresie karboksyterapii, mezoterapii mikroigłowej oraz najnowszych technologii elektro-, mezoporacji i radiofrekwencji. Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

Trychologia to moja pasja. Dobrze rozumiem problemy swoich pacjentów i do każdego z nich podchodzę indywidualnie. Moja praca wymaga ode mnie ciągłego rozwijania swoich umiejętności. W trychologii najważniejsza jest diagnostyka, regularne monitorowanie zaburzeń skóry głowy i włosów oraz współpraca z lekarzami.”

Paulina Kalata-Radecka

Specjalista dermotrychologp2, analityk i diagnosta z zakresu trychologii i kosmetologii. Członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. W swojej praktyce zajmuje się eliminowaniem schorzeń i problemów skóry głowy, m.in. problematycznym wypadaniem włosów, łysieniem, łojotokiem, łojotokowym zapaleniem skóry głowy, łuszczycą, łupieżem. W terapiach przeciw łysieniu wspiera się najnowszymi osiągnięciami nauki, stosując technologie karboksyterapii, mezoterapii oraz radiofrekwencji igłowej.

„Każdy problem traktuję indywidualnie – na podstawie dokładnego wywiadu, trichoskopii skóry głowy i włosów oraz badań analitycznych odnajduję źródło Twojego problemu i zalecę odpowiednią terapię oraz suplementację, która pozwoli Ci się cieszyć zdrowymi i pięknymi włosami.”

 

Kalendarz


Wybierz dzień i godzinę

Numer telefonu:

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Pytania/uwagi:

Proszę wpisać kod widoczny na obrazku
security code
wystarczą małe litery: