Halloween !!! Czy ten wieczór musi być przerażający dla Twojej skóry? Oczywiście że nie.

Peleryny, kapelusze, maski, ale przede wszystkim dużo makijażu! Aby uczynić z Halloween niezapomnianą noc wykonujemy artystyczny make-up.

Halloween to jedna z nocy, kiedy używamy najwięcej kolorówki i robimy mocną, intensywną charakteryzację. Chcemy aby ta najbardziej straszliwa noc była najzabawniejszą.

Cukierek albo psikus?

Wybór odpowiedniego makijażu jest jednym z najważniejszych etapów w noc Halloween. Zanim jednak zrobimy tak mocny make-up, powinniśmy odpowiednio przygotować skórę.

Kiedy nadużywamy makijażu, nie troszczymy się o naszą skórę twarzy.

Jak to się mówi?  „Raz w roku, to nie szkodzi”.

Ale jeśli co roku będziemy tak myśleć, to w końcu nasza skóra będzie coraz bardziej cierpiała, a my przyspieszymy jej starzenie się.

Cukierek albo psikus dla naszej skóry? Nie warto!

Noc Halloween, a dbałość o naszą skórę.

Zanim zaczniesz przygotowywać się do najbardziej przerażającej nocy, wskazane jest oczyszczenie twarzy. W tym celu z Kapyderm zaleca użycie Bazy Normalizującej.

Ile z nas miało tak, że wyszłyśmy z domu jak księżniczka, a wróciłyśmy jako dziewczyna egzorcysty? Powrót do domu z nieuszkodzonym makijażem jest możliwy.

Aby dobrze się bawić przez całą noc Halloween, nie martwiąc się o makijaż, zalecamy zastosowanie pod makijaż kapsułki Revital.

Revital nawilża naszą skórę, zapewniając dodatkową hydratację, której potrzebujesz, aby Twój make-up był trwały.

Jeśli wykonasz te dwie rzeczy, przygotujesz twarz w odpowiedni sposób, aby świecić własnym światłem w noc Halloween.

A co po Halloween?

Po powrocie do domu, musimy pamiętać, aby przed spaniem pozbyć się naszego makijażu. Najlepszym sprzymierzeńcem będzie ponownie Baza Normalizująca Kapyderm.

Na koniec, aby całkowicie usunąć wszystkie zanieczyszczenia, które zgromadziły się na naszej skórze, zalecamy zastosowanie Torfu Organicznego Kapyderm.

Torf Organiczny dzięki swoim właściwościom złuszczającym, regenerującym, nawilżającym i odżywczym, ułatwia aktywację krążenia krwi, co z kolei sprzyja elastyczności skóry.

Postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami i ciesz się Halloween !