Gabinet

CENTRUM TRYCHOLOGII Terapia & Profilaktyka

Nasi specjaliści:

Marzena Ocap

zdjęcie Małgorzata

Marzena Ocap

Specjalista Trycholog
Kosmetolog

Marzena Ocap posiada doświadczenie w diagnozowaniu schorzeń skóry głowy i włosów. Kwalifikacja do przeszczepu włosów metodą SAFER. Specjalista z zakresu karboksyterapii, oxybrazji, mezoterapii tlenowej.

Specjalizuję się w ocenie, diagnostyce oraz terapii schorzeń skóry głowy oraz włosów. Jako trycholog pomagam między innymi z: problematycznym wypadaniem włosów, ich przerzedzaniem się, łysieniem, przetłuszczającą się skórą głowy, łojotokowym zapaleniem skóry głowy, łuszczycą, łupieżem, odwodnioną skórą głowy oraz chemicznymi i mechanicznymi uszkodzeniami struktury włosów naturalnych jak i koloryzowanych. Aby zagwarantować wysoką jakość świadczeń, systematycznie podwyższam swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach i szkoleniach.

Profesjonalnie przeprowadzony wywiad to klucz do sukcesu. Zebrane informacje pozwolą na zdiagnozowanie przyczyn problemów (jeżeli takowe występują) oraz będą podstawą do podjęcia odpowiedniej trychoterapii oraz suplementacji.

Współpracujemy z lekarzami. Prowadzimy porady, zabiegi domowe. Jesteśmy dla Ciebie i nie zostawimy Cię bez pomocy.

PAMIĘTAJ !! – włosy to odzwierciedlenie stanu naszego zdrowia. Aby włos był w dobrej formie należy eliminować przyczynę jego złej kondycji i odpowiednio pielęgnować skórę głowy i mieszki włosowe.

Magdalena Ocap

zdjęcie Małgorzata

Magdalena Ocap

Specjalista Trycholog
Fryzjer

Trycholog, fryzjer – specjalista z zakresu zabiegów leczniczych skóry głowy, włosów oraz farbowania farbami trychologicznymi firmy KAPYDERM.
Specjalista z zakresu: karboksyterapia, oxybrazja, mezoterapia tlenowa, LLLT, Kwalifikacja do przeszczepu metoda SAFER.

Kalendarz


Wybierz dzień i godzinę

Numer telefonu:

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Pytania/uwagi:

Proszę wpisać kod widoczny na obrazku
security code
wystarczą małe litery: