Tonik Alogenico

Jeśli mówimy o wypadaniu włosów, koniecznie musimy zaprezentować Tonik Alogenico, flagowy produkt Labolatorium Kapyderm Spain. Skoncentrowane naturalne składniki aktywne, które można stosować codziennie, bez obawy, że spowodują nadmierne wypadanie włosów czy zaburzenia owłosionej skóry głowy.
Tonik Alogenico jest silnym preparatem zwiększającym i aktywującym ukrwienie skóry głowy. Przyśpiesza metabolizm komórkowy oraz pobudza wzrost nowych włosów. Odpowiada za mnożenie się komórek macierzy. Wskazany we wszystkich procesach wypadania włosów. Polecany jest w łysieniu androgenowym, za które odpowiedzialny jest enzym 5-alfa-reduktaza. W momencie gdy poziom hormonów DHT jest wysoki, brodawki włosa tworzą coraz słabszą i cieńszą macierz włosa powodując ścieńczenie włosa i miniaturyzację cebulki włosa. Tonik Alogenico ma zadanie zmierzające w kierunku hamowania tego zjawiska blokując wytwarzanie enzymu 5-alfa-reduktaza.

Preparat ten od ponad dwudziestu lat uzyskuje niesamowite rezultaty w terapiach łysienia i wypadania włosów. Jesteśmy przekonani, że Tonik Alogenico powinien być niezbędnym produktem w każdym salonie Beauty.

www.kapyderm.com.pl