Gabinet

Dermo Hair Clinic

Nasi specjaliści:

Marzena Frączek

unnamed

Marzena Frączek

 

Farmaceuta

Specjalista Dermotrycholog

Z wykształcenia farmaceuta z 20-letnim stażem pracy. Współzałożycielka pierwszego gabinetu Dermotrychologii medycznej Kapyderm w Nowym Sączu. Diagnosta Dermotrychologiczny. Otrzymała certyfikat z FitoDermotrychologii pod kuratelą Labolatorium Kapyderm Spain. Brała udział w wielu szkoleniach związanych z tematyką trychologiczną i sympozjach dermotrychologicznych. Może poszczycić się wieloma udokumentowanymi sukcesami w pracy dermotrychologa.  Ściśle współpracuje z lekarzami z dziedzin:  dermatologii, dietetyki, psychologii, ginekologii i endokrynologii.  Od lat podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach farmaceutycznych, dermokosmetycznych i dermotrychologicznych.

„W mojej pracy kieruje się dobrem pacjenta. Rozumiem ich problemy i do każdego z nich podchodzę indywidualnie. „

Oktawia Fugiel

zdjęcie Małgorzata

Oktawia Fugiel

 

mgr Farmacji

Specjalista Dermotrycholog

Magister farmacji, absolwentka Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Współzałożycielka pierwszego gabinetu Dermotrychologii medycznej Kapyderm w Nowym Sączu. Diagnosta Dermotrychologiczny. Otrzymała certyfikat z FitoDermotrychologii pod kuratelą Labolatorium Kapyderm Spain. Brała udział w wielu szkoleniach związanych z tematyką trychologiczną i sympozjach dermotrychologicznych. Może poszczycić się wieloma udokumentowanymi sukcesami w pracy dermotrychologa.  Ściśle współpracuje z lekarzami z dziedzin:  dermatologii, dietetyki, psychologii, ginekologii i endokrynologii.

„Praca w zawodzie farmaceuty i dermotrychologa wymaga ode mnie ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji.  Uważam, że w dermotrychologii najważniejsza jest diagnostyka,  regularne monitorowanie zaburzeń skóry głowy i włosów.”

Kalendarz


Wybierz dzień i godzinę

Numer telefonu:

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Pytania/uwagi:

Proszę wpisać kod widoczny na obrazku
security code
wystarczą małe litery: